(i)legal pokec modul

HRY

Electricman 2 HS
Electricman je bojová hra, ve které budete muset pomlátit všechny své nepřátele. Můžete použít 3 různé chvaty klávesami Q,W,E,A,S,D. Ve hře se pohybujete šipkami.

92%
3.2 MB
Raft Wars
Raft Wars je podobnou hrou starým dobrým Worms. Cílem hry je zabít nemilosrdné nepřátele všemi možnými prostředky. Hra se ovládá myší.

92%
1.9 MB
Swords and Sandals 2
Vyzkoušejte si své bojové umění v povedené hře Swords and Sandals 2. Cílem hry je vycvičit si svého gladiátora a zlikvidovat všechny soupeře. Svého gladiátora můžete vylepšit po všech stránkách a je jen na vás, jakou cestou se vydáte.

91%
2.7 MB
Achilles
Jako bájný bojovník Achilles se pokusíte projít skrze 15 levelů a přitom pobít všechny nepřátele a semtam i nějakého toho bosse. Hra se ovládá šipkami a útoky provedete klávesami 4,5 na numpadu (vpravo na klávesnici).

91%
1.8 MB
Arcane
Vžijte se do role bájného bojovníka, likvidujte všechny nepřátele a nakupujte si lepší zbraně a výstroj. Buď si můžete zahrát kampaň, ve které budete postupně vylepšovat svou jendotku či můžete zkusit "free mód", ve kterém se budete snažit ... Celý text

9
Staggy 2
V roli černého rytíře musíte vyvraždit všechny své protivníky. Na každé kolo máte 60 vteřin a čím více nepřátel zabijete, tím více si vyděláte peníze, za které si po ukončení kola můžete nakoupit zdraví či nové zbraně.

90%
5.5 MB
Ninja Rampage
Ninja Rampage je velmi podařenou hrou, ve které bude třeba zlikvidovat všechny nepřátele. Ne vždy bude nejlepší použít hrubou silu a občas to bude chtít vymyslet nějakou pořádnou fintu :).

90%
948 KB
Territory war
Tato hra je velmi podobná legendárním Wormsům. Akorát tu protisobě bojují panáčci a mají menší arzenál zbraní. Ale zase si můžete vybrat z více typů hry.

90%
1 MB
Bunnykill 2
Druhé pokračování videa Bunnykill. Je ještě o něco brutálnější a mrtvých je tam také o něco více.

89%
4.4 MB
Crazy Flasher 2
Pouliční boje, brutální přestřelky a větší míra násilí. To vše si budete moct užít v akční hře Crazy Flasher 2. Hra se ovládá klávesami W,S,A,D, útok provedete klávesami B, M, zbraň si vyberete mezerník a skok provedete klávesou N.

89%
2.5 MB
0%
5.7 MB